شبکه های اجتماعی:

نرم افزار صنعتی

خانه نرم افزار صنعتی

نرم افزار صنعتی

حسابداری صنعتی حوزه ای از حسابداری است که ما بین حسابداری مالی و حسابداری مدیریتی نقش ایفا می کند و به گونه ای پل ارتباطی بین این دو نیز می باشد.

امروزه شرکت های صنعتی با وجود تنش ها و سیاست های مختلفی که بقای یک شرکت را تهدید می کنند، نیاز اساسی به کنترل سود و زیان، کنترل بهای تمام شده محصول، تعیین و تغییر قیمت ها بر اساس بازار و … دارند تا در رقابت با دیگر شرکت ها بقایشان تداوم یابد.

مدل به روز و جامع نرم افزار صنعتی با استفاده از تکنیک های جدید نرم افزاری و آخرین نسخه های بانک اطلاعاتی پیاده سازی شده است.این نسخه از نرم افزار صنعتی علاوه برداشتن ظاهری زیبا وشکیل دارای سهولت در کاربری و انسجام امنیتی اطلاعاتی بالا میباشد و برای انجام عملیات های سبک وسنگین تولید میتوان از مدل جامع و قسمت حواله تبدیل نرم افزار صنعتی پایدار حساب استفاده کرد.

تیم پایدار حساب با ارائه نرم افزار حسابداری صنعتی پایدار حساب با ارائه خدمات متنوع و کارآمد در نظر دارد تا به شرکت های صنعتی کمک کند تا بهترین استراتژی ها را بر مبنای حسابداری صنعتی برای بقای خود اتخاذ کنند.

نرم-افزار-صنعتی

ویژگی های شاخص نرم افزار حسابداری صنعتی

گزارش گیری پیشرفته

گزارش گیری پیشرفته

به راحتی هر چه تمام گزارشهای مالی شما زیر دستان شماست تنها با یک کلیک

سیستم مشتریان و فروش

سیستم مشتریان و فروش

به راحتی مشتریان شاخص خود را بشناسید و فروشی استراتژیک داشته باشید

حسابداری یکپارچه

حسابداری یکپارچه

سیستم حسابداری یکپارچه به شما این اجازه را می دهد تا در کمترین زمان بهترین بهره وری را داشته باشید

ویژگی ها و امکانات نرم افزار حسابداری صنعتی

امکان آگاهی از سود و زیان
امکان ارزیابی و قیمت گذاری محصولات بر اساس بازار
ایجاد شرایط بهینه برای کنترل و کاهش هزینه ها
امکان محاسبه نقطه سر به سر برای تولید یک محصول
امکان تعیین قیمت تمام شده برای کالاهای تولیدی
ایجاد استراتژی برون سپاری ساخت براساس بر آورد هزینه ها
امکان تعریف روش های متفاوت برای تولید هر محصول
امکان برآورد و تعیین ظرفیت تولید
امکان تعریف شیفت بندی و گروه های کاری مجزا
امکان کپی کردن مراحل ساخت یک محصول برای محصول جدید
امکان تعریف یک برنامه تولید اختصاصی
امکان تنظیم و تغییر زمانبندی های تولید یک محصول
امکان تهیه گزارشات مرتبط جهت بهینه سازی تولید
امکان ثبت و بررسی میطان پیشرفت تولید محصولات
امکان ثبت و بررسی تولید محصول براساس شیفت های کاری و…

 

در نرم افزار صنعتی پایدار حساب از امکانات کار درشبکه و ثبت اطلاعات شرکت ها و موسسات بزرگ برخوردار است. این نرم افزار در مقایسه با نرم افزار صنعتی دیگر از امکانات بیشتر در قسمت تولید و امکانات کمتر در بخش های دیگر ، و در مقایسه با نرم افزار صنعتی ساده از امکانات بیشتری برخوردار است. در این مدل از نرم افزار صنعتی به غیر از حواله تبدیل که در نرم افزار جامع وجود دارد امکان تعریف فرمول تولید نیز آورده شده است .در فرمول تولید می توان برای تولید انبوه یک کالا میزان اقلام مواد مصرفی را ثبت نمود و میزان مواد تولید ناشی از آن را نیز ثبت کرد. بعلاوه برنامه امکان ثبت درصد مصرف مواد در هر یک از محصولات بعلاوه هزینه های سربار دستمزد و تولید مربوط به هر محصول را نیز می دهد. با داشتن این اطلاعات برنامه قیمت تمام شده محصول را محاسبه می کند.استفاده از فرمول تولید آنجا کاربرد بیشتر دارد که تولید به صورت انبوه بود و به صورت مکرر انجام می شود. برای این منظور کاربر از حواله تولید استفاده می کند که در آن فرمول تولید مورد نظر را انتخاب و میزان تولید را مشخص می نماید. نرم افزار صنعتی پایدار حساب به صورت خودکار با استفاده از فرمول تولید انتخاب شده لیست مواد مصرفی و تولیدی را در حواله می نشاند و قیمت تمام شده محصول را محاسبه می کند.استفاده از حواله تیدیل بیشتر آنجا کاربرد دارد که تولید به صورت پروژه ای یا سفارشی بوده و هر
تولید با تولید بعدی متفاوت می باشد. مثلا تولید دیگ های بخار متفاوت که اجزا هر دیگ بخار بنا بر سفارش مشتری با دیگر متفاوت میباشد.

 

خرید نرم افزار صنعتی